درباره ما

معرفی شرکت مشاور سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان

شركت مشاور سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان - آیکو (سهامی خاص) در تاريخ 1389/12/01 با شماره 397933 در اداره ثبت شركت ها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيده است. مركز اصلي شركت در تهران، کوی نصر، خیابان بلوچستان، خیابان البرز، پلاک 9 واقع است. 
آیکو با شعار تبلور دانش مالی در ارزش‌آفرینی، با هدف ارائه خدمات و راه کارهای تخصصی پشتیبان تصمیم مالی و سرمایه گذاری در صنعت واسطه گری مالی و بنگاه داری (بازار سرمایه، بازار پول و هلدینگ ها) با استفاده از آخرین پیشرفت‌های دانش مالی تأسیس گردیده است.
ارائه خدمات حرفه ای در زمینه مدیریت پرتفولیو یکی از حوزه های اصلی فعالیت آیکو می باشد؛ بدین منظور شرکت مجوز سبدگردانی را از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران دریافت نموده است. خدمات پرتفولیو شرکت شامل مجموعه ای از راه حل ها، نرم افزارها، استراتژی های معاملاتی و معرفی طیفی گسترده از فرصت های سرمایه گذاری است که مدیریت بهینه پرتفولیوی مشتریان را با توجه به سطح ریسک پذیری آنان امکان پذیر می سازد.

درآمد و منافع حاصل ازفرآیند سبدگردانی 

کارمزد ثابت:
کارمزد به صورت درصد بسیار کمی از دارایی مشتری به صورت روز شمار محاسبه می شود.

اهداف شرکت

 
تلاش برای ارتقاء سطح ثروت و رفاه افراد جامعه‌ی هدف از طریق هدایت پس‌انداز‌های آنان به سوی بازار سرمایه، خلق ارزش برای کلیه ذینفعان اعم از سهامداران، کارمندان، مشتریان و ...، برند سازی موفق در قالب عملکرد حرفه‌ای و منصفانه و کمک به افزایش سطح کارایی بازار سرمایه از اهداف شرکت سبدگردان تصمیم نگار ارزش آفرینان می‌باشد.
 

ارزش های شرکت

وفاداری به اصول اخلاق حرفه‌ای
 پایبندی و اتکا به دانش تخصصی و کار کارشناسی
بازاریابی برای فروش اوراق بهادار
شفافیت مالی و عملکردی
تلاش و پیگیری در کنار نوآوری و خلاقیت

تیم ما

سعید سعیدی
مدیر فنی
امیر ثابتی
مدیر فروش
فرهاد عظیمی
مدیر عامل
نازنین عبادی
مدیر  اجرایی